Вхід
Увійти з: 

В Україні прийнято законопроект про дерегуляцію видобутку газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Верховна Рада на пленарному засіданні 19 грудня прийняла закон № 3096-д про дерегуляцію видобутку газу.

Так, законопроектом пропонується удосконалити чинну практику землевідведення, забезпечивши безперервність розробки родовища шляхом внесення зміни до статті 97 Земельного кодексу України щодо надання можливості юридичним особам після закінчення дослідно-промислової розробки родовищ та введення у промислову розробку родовищ використовувати земельні ділянки на підставі договору з власником землі.

Також проектом пропонується внести зміни до статті 98 і 99 Земельного кодексу, якими надати можливість використання механізму сервітуту для будівництва об’єктів нафтогазовидобутку і трубопровідного транспорту, що дозволить використовувати земельні ділянки без зміни їх цільового призначення.

Передбачається шляхом внесення змін до статті 168 Земельного кодексу України встановити, що зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок для проведення робіт з буріння та облаштування нафтогазових свердловин, будівництва та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту може здійснюватися без спеціального дозволу, а на підставі робочого проекту із землеустрою.

Джерело https://1news.com.ua

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: